Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lokal, zona 1, 15m2, prvi sprat

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje... više

32.500€ (2 166 €/m²)

  • 15m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.454€ (2 168 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan 82m2, Crveni pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 82m2, na Crvenom pevcu, u blizini Lutkarskog Pozorišta. Stan se nalazi na trećem spratu, kvalitetne starogradnje sa... više

148.400€ (1 809 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 3/10 spratova

Građevinsko zemljište u blizini spomenika na Čegru, 642 m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini spomenika na Čegru. Plac je površine 642 m2 i pravilnog je oblika. Sa placa se pruža nezaklonjeni... više

15.000€ (23 €/m²)

  • 642m²

Stan 54m2 u blizini parka Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više

135.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 7/7 spratova

2.5, Centar, Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom... više

113.500€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 7/7 spratova

Kuća, Kalač brdo, Ekskluzivna prodaja

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense.... više

440.000€ (916 €/m²)

  • 480m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0, Centar, Pravni Fakultet, Lux opremljen stan

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

220.000€ (2 933 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/6 spratova

Trosoban, Duvanište, peti sprat, lift

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom... više

140.000€ (1 944 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više

299.900€ (799 €/m²)

  • 375m²
  • Prizemlje/2 spratova