Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini oš Čegar na placu od 3,13 ari

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,... više

250.000€ (1 488 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište 1919 m2

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika,... više

29.000€ (15 €/m²)

  • 1919m²

Plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara. Plac se nalazi u delu predviđenom za izgradnju poslovnih objekata i celom širinom izlazi na... više

255.000€ (37 €/m²)

  • 6732m²

Plac, Donja Trnava, 27 ari

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 2709m2 tj.27,09 ari, plac se vodi kao poljoprivredno zemljište.... više

90.000€ (33 €/m²)

  • 2709m²

Plac, Gorica,12.820m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 12.820m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za... više

264.120€ (20 €/m²)

  • 12820m²

Lepa, nova kuća u Gabrovcu, 420 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima... više

230.000€ (547 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

Plac, Donje Vlase, 2615m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 2615m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

39.000€ (14 €/m²)

  • 2615m²

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Izuzetan stambeno poslovni objekat, bruto 400m2, plac 3.62ara, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena... više

330.000€ (804 €/m²)

  • 410m²
  • 1.sprat

Građevinsko zemljište, Popovac, 9177 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 9177 m2, 95.000 e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

95.000€ (10 €/m²)

  • 9177m²