Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

68.400€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

Plac za gradnju, industrijska zona Sever, kod Aerodroma 5368m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Sever, kod Aerodroma, blizu Autoputa. Do placa vodi lokalna... više

250.000€ (46 €/m²)

  • 5368m²

Plac 583 m2, Gabrovačka reka, ispod Stadiona Mašinac

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac 583 m2, ispod Stadiona Mašinac, izlazi na Čemerničku ulicu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, nalazi se u nasaljenom delu,... više

9.745€ (16 €/m²)

  • 583m²

Plac, Gradsko-građevinsko zemljište, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u glavnoj ulici u naseljenom delu Donjeg Međurova. Plac se nalazi na samo par kilometara od centra Niša, pogodan za izgradnju... više

120.000€ (40 €/m²)

  • 3000m²

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad.... više

290.000€ (878 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/2 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu,... više

139.400€ (2 965 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 7/8 spratova

Plac za poslovnu namenu, pored Toponičkog puta, Vrtište, 1.485 m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pored glavnog puta prema G.Toponici, trenutno poljoprivredno zemljište, koje prenamenom može biti u svrhu poslovne... više

62.000€ (41 €/m²)

  • 1485m²

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac za gradnju, 1400m2, put za Gornju Toponicu

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac za gradnju porodične kuće, gradsko građevinsko zemljište na Toponičkom putu površine 1400m2. Front do glavne ulice oko... više

59.000€ (42 €/m²)

  • 1400m²

Na prodaju šumsko zemljište u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, šumsko zemljište površine 3636 m2 u Gabrovcu. Do parcele posotoji ucrtani put. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše... više

8.300€ (2 €/m²)

  • 3636m²

Deo kuće u blizini Doma zdravlja, 131m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju deo kuće u Blizini Doma Zdravlja, 131m2. Deo kuće koji se prometuje čini polovina suterena koji se sastoji od ulaznog hodnika,višenamenske... više

180.000€ (1 374 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • Prizemlje