Za upit nekretnine na prodaju kuća od 5000 do 35000 eura pronađeno 159 oglasa

Novi Vinodolski, Centar, Glavna, 3.0, 70m2, 19000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 130064, 20a, prizemna, struja, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (271 €/m²)

  • 70m²

Čukarica, Umka, 13 oktobra, 2.0, 41m2, 29000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

29.000€ (707 €/m²)

  • 41m²

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Pančevo, Alibunar, Železnička, 3.0, 72m2, 27000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, cela.... više

27.000€ (375 €/m²)

  • 72m²

Sopot, Ralja, Rada Jovanovića, 3.0, 85m2, 32000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, cela. Nudimo vam... više

32.000€ (376 €/m²)

  • 85m²

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 1.0, 55m2, 29000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

29.000€ (527 €/m²)

  • 55m²

Čukarica, Umka, 13 Oktobra, 1.0, 40m2, 30000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 101284, 2a, prizemna, /, struja, kanalizacija, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela.... više

30.000€ (750 €/m²)

  • 40m²

Na prodaju poljoprivredno domaćinstvo sa obradivom zemljom kod Aleksinca

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju seoska kuća, prizemlje i prvi sprat površine 180m2 u mestu Vitkovac. Kuća je starije črste građe, i uslovna je za život. U dvorištu... više

35.000€ (194 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Odličan, pomoćni ekonomski objekat, 176m2, na placu 2.75ari, ozakonjen, Če?

Čečina, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina... više

19.000€ (107 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Kuća u Pajazitovu, 50 m2, plac 20,97 ari

Pajzitovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Pajazitovu, površine 50 m2. Na placu površine 20,97 ari, nalazi se porodična stambena zgrada, površine 50 m2. Strukturu kuće... više

21.000€ (420 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuca na prodaju u Melencima

Melenci, Zrenjanin, Zrenjanin

Kuca na prodaju u Melencima. Kuca poseduje 2 spavace sobe. Dnevni boravak. Novu kuhinju. Kupatilo. 1 zaseban objekat. Potrebno krecenje Nema... više

20.000€ (222 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Prodajem kucu u Rudovcima-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u mestu Rudovci-opština Lazarevac,površine 50 m2,na zemljištu od 5 ari,od prostorija ima dve sobe,kupatilo,hodnik sa kuhinjom,stolarija... više

25.000€ (500 €/m²)

  • 50m²