Za upit nekretnine na prodaju kuća od 5000 do 35000 eura pronađeno 160 oglasa

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 17.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

17.000€ (425 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

KUĆA U PRIGREVICI.

Prigrevica, Okolina, Apatin

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu.... više

17.000€ (195 €/m²)

  • 87m²
  • .sprat

Kuća 53 m² sa 18 a placa u Tonji, Ćuprija

Tonja, Ćuprija

Kuća u Ćupriji, u naselju Tonja, predstavlja povoljnu priliku za kupovinu uz ulaganje. Objekat je površine 53 m² i nalazi se na placu od 18... više

13.000€ (245 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

Kompletno domaćinstvo sa izlazom na dve ulice

Jovac, Okolina, Ćuprija

Prodaje se porodična kuća u selu Jovac, svega nekoliko minuta vožnje od Ćuprije. Idealna je za one koji žele da pobegnu od gradske buke i uživaju... više

20.000€ (250 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Vikendica, Delijski Vis, 80 m2

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068... više

26.000€ (325 €/m²)

  • 80m²
  • 1/1 spratova

Veliki plac sa objektom u centru Rakitova

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Plac sa objektom od 62m2, površine 17,3 ara koji se nalazi u samom centru sela. Idealno kod ovog placa je sto je uz asfalt i izlazi na dve... više

27.000€ (435 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Dve kuće u dvorištu

Duboka, Okolina, Jagodina

Dva objekta,oba legalizovana.Novija kuća završena 1987.g.ima u donjem delu spavaću sobu,dnevni sa kuhinjom i kupatilo,a u potkrovlju dve spavaće... više

26.000€ (240 €/m²)

  • 108m²
  • /1 spratova

Kuća u Končarevu sa lokalom

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru... više

30.000€ (300 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Seosko gazdinstvo sa starom kućom od 89 m2 i 15854 m2 zemlje

Orašje, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više

16.000€ (179 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Kuća sa placem 14 ari, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno... više

24.000€ (358 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća Krstac-Lučani

Lučani, Lučani, Lučani

Prodaje se kuća od 112m2, selo Krstac kod Lučana. Kuća je novije gradnje, u dva nivoa, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe... više

35.000€ (593 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj - Ilino 21kvm + 17kvm + 10,44ari

Ilino, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko... više

18.000€ (473 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/1 spratova