Za upit nekretnine na prodaju kuća od 5000 do 35000 eura pronađeno 159 oglasa

Kuća u Majuru na prostranom placu

Majur, Okolina, Jagodina

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak... više

25.000€ (312 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

Prodaje se renovirana kuća u Stanišiću od 102m2 na parceli od 1046m2. U kući je promenjena elektro i vodovodna instalacija, prozori su novi... više

29.000€ (284 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

Mobilna kuća Vega – 20 m² (Prodaja) - 16 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više

16.000€ (800 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Kuća, Donji Adrovac

Donji Adrovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u selu Donji Adrovac, Aleksinačka opština (6 km od Aleksinca). Kuća je površine 51 m2, nalazi se na placu... više

21.000€ (411 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u sivoj fazi – odlična lokacija, velika prilika

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više

30.000€ (535 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Prodajem kucu u Banatskom Karađorđevu

Žitište

Useljiva kuca na glavnoj ulici,Banatsko Karadjordjevo (opstina Zitiste) . Stambenog prostora 80 kvadrata + supe u produzetku i odvojeni objekti... više

29.500€ (368 €/m²)

  • 80m²

Kuća sa lokalima u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2, na 11 ari placa

Grejač, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske... više

28.000€ (222 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje

Ozidana kuća na Karadjordjevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo uknjiženu i legalizovanu kuću sa priključkom na struju . Kuću čine velika dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja i kupatilo, a na spratu... više

31.000€ (135 €/m²)

  • 228m²
  • .sprat

Stara kuća za adaptaciju

Tonja, Ćuprija

Kuća za adaptaciju na velikom i prostranom placu površine 19 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše... više

13.500€ (254 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

Na prodaju – Seosko imanje u Dubokoj (7.7 ari), kuća + pomoćne zgrade + dod

Duboka, Okolina, Jagodina

Prodaje se prelepo seosko imanje u selu Duboka, idealno za one koji traže mir, prirodu, autentičan ambijent i funkcionalnost – na samo 20 minuta... više

13.000€ (270 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Kuća za rušenje sa velikim placem na odličnoj lokaciji u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Rtanj – Rujište kuća 216kvm na 1,2ari ID#26456

Rujište, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je... više

33.000€ (152 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje