Za upit nekretnine na prodaju kuća od 5000 do 35000 eura pronađeno 159 oglasa

Prodajem kucu u Trbušnici-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Trbušnici,nalazi se pored puta Lazarevac-Arandjelovac,površine 80m2,u prizemlju hodnik,kupatilo,dnevna i spavaća soba,ostava.Na... više

35.000€ (437 €/m²)

  • 80m²

Vikendica, 50m2, 32ara placa, Osladić, Valjevska Kamenica

Valjevska Kamenica, Valjevo, Valjevo

Na prodaju vikend kuća u mestu Osladić, zaseok Andrići kod Valjevske Kamenice , udaljena je 30 km od Valjeva, na idealnom, mirnom, mestu za... više

31.000€ (620 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Bor, Šarbanovac – tri kuće 35kvm+72kvm+45kvm na 57,57ari

Šarbanovac, Bor, Bor

Prodaju se tri kuće: 35m2, 72m2 i 45m2. Prva je uknjižena, ali za rušenje, a druge dve su za renoviranje i u postupku evidentiranja i uknjižbe. Nalaze... više

30.000€ (197 €/m²)

  • 152m²
  • Prizemlje

Prodajem kucu u Jarkovcu

Sečanj

Kuća na prodaju u mestu Jarkovac opstina Sečanj kod Zrenjanina. Kuća ima 102 m2+garaza 25 m2.Plac 17 ari , bašta i pomocni objekti. Struja,voda... više

35.000€ (343 €/m²)

  • 102m²

Kuća u Nikincima

Nikinci, Ruma, Ruma

Zbog neozbiljnosti kupca opet se prodaje kuca u Nikincima. (Opština Ruma). Kuca od 65 kvadrata sa pomocnim objektima se nalazi na 14a placa.... više

27.000€ (415 €/m²)

  • 65m²
  • 1.sprat

Boljevac, Rtanj - Mali izvor 58kvm + 34,88ari

Mali izvor, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se porodična stara kuća od 58m2, na parceli – građevinsko zemljište 34 ara i 88m2, na početku sela Mali Izvor, orjentacija ka severu,... više

23.000€ (396 €/m²)

  • 58m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zaječar – Gornja bela reka 31kvm-1ha 44a 11kvm ID#21435

Gornja Bela Reka, Zaječar, Zaječar

Prodaje se koliba sa pomoćnim zgradama, štalom sa senikom…(31m2, 80m2, 56m2), većina objekata za renoviranje. Imanje 1ha 20a 93m2, sa 5 povezanih... više

13.000€ (419 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Bačevica 72kvm + 7a 24kvm ID#19915

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća od 72m2 na ulazu u selo Bačevica, opština Boljevac, sa pomoćnom zgradom 74m2 + 53 + 25m2, sa vodom strujom i bunarom na 7a... više

9.000€ (125 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje

Kuća sa pogledom na Rtanj 60kvm ID#17911

Jablanica, Boljevac, Boljevac

U selu Jablanica, opština Boljevac, prodaje se stara kuća (za sanaciju) u centru sela, u dolini Crnog Timoka, sa pogledom na planinu Rtanj,... više

15.000€ (250 €/m²)

  • 60m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Boljevac, Rtanj – Vrbovac 77kvm + 1,2a ID#24134

Vrbovac, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća 77m2, sa pomoćnim objektima (39+44) na parceli od 4a 24m2 sa mogućnošću kupovine još 7a 94m2 sa uknjiženom kućom od 22m2 iznad... više

13.000€ (168 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Rtanj – Jablanica 27kvm + 54a 46kvm ID#23632

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća koja je za rušenje površine 27kvm na parceli od 1278m2+276m2, šuma + 3892m2 (ukupno: 54a 46m2) u ataru sela Jablanica, opština... više

10.000€ (370 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Kuća za renoviranje

Vrapčane, Paraćin

Plac u suvlasništvu, nedeljiv, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

21.500€ (190 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat