Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Parcela od 20 ari pored glavnog puta sa strujom i vodom!

Trnava, Jagodina

PARCELA NA TOP LOKACIJI –na 600 metara od centra Jagodine! 5000 e/aru Na prodaju gradsko građevinsko zemljište uz glavni put na Trnavskom putu... više

102.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ekskluzivno! Plac sa prelepim pogledom na Đurđevom Brdu – Jagodina

Đurđevo brdo, Jagodina

Tražite idealno mesto za izgradnju vašeg doma iz snova? Na prodaju je prostran plac od 6.37 ari, smešten na prestižnoj lokaciji Đurđevog Brda... više

17.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju velika građevinska parcela uz glavni asfaltni put

Lipar, Jagodina

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

82.159€ (829 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova

Građevinska parcela - 70 ari - odlična lokacija

Lipar, Jagodina

Na prodaju građevinska parcela površine 70,54 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luksuzno opremljen stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 2/6 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu- mogućnost kredita na 12 godin

Akva Park, Jagodina

Veći luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 3/6 spratova

Vašarište, Jagodina

110.725€ (1 272 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • 7/8 spratova

Gradsko građevinsko zemljište, industrijska zona

Industrijska zona, Jagodina

Potez preko Lugomira, u delu industrijske zone Velika, prostrana, nepravilna parcela Prilaz parceli sa puta, udaljenost od puta je oko 85m ***Pogodno... više

150.000€ (13 €/m²)

  • 10933m²

Plac na Vašarištu

Vašarište, Jagodina

Prodaje se odličan plac površine 8.79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta,... više

23.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova