Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Građevinska parcela - 35 ari - odlična lokacija

Lipar, Jagodina

Veza je 7806 sifra , moze da se proda kao jedna velika ili pola parcele od 35 ari Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Atraktivan višenamenski proizvodno-poslovni prostor u jednom nivou na Budžino

Budžino brdo, Jagodina

Poslovni prostor je višenamenski , prizemni nivo velika hala , polu sprat sa kancelarijama i mokrim čvorom i kuhinjom ,podrumski deo je celina... više

90.000€ (300 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prostrana kuća za adaptaciju

Levač, Jagodina

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika,... više

50.000€ (416 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prelepa parcela na glavnom putu za Lipar

Lipar, Jagodina

Prodaje se atraktivna parcela površine 80,5 ari, smeštena na samo 3 kilometra od centra Jagodine. Osnovne karakteristike parcele: Lokacija:... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan u K Kompleksu sa pogledom na Akva Park

Akva Park, Jagodina

U ponudi je jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji u srcu turističke zone u Jagodini, karakterističan po velikoj balkonskoj terasi sa pogledom... više

63.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 7/7 spratova

Velika parcela na glavnom putu u Međureču

Međureč, Okolina, Jagodina

Parcela izlazi na glavni put.A ima prilaz i sa bočne strane putem koji je poseban kamenom.Parcela je zgodna za izgradnju kuće ili vikendice.Svi... više

17.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju stan u zgradi novije gradnje

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična.... više

79.200€ (1 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Suteren/5 spratova

Povoljna šestosobna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

DVE SPAVAĆE SOBE NA 46 m² + GARSONJERA — STRELIŠTE, JAGODINA!

Strelište, Jagodina

Na prodaju izuzetno funkcionalan stan u mirnom i porodičnom naselju Strelište, idealan izbor za one koji žele mir, zelenilo i sve na dohvat... više

51.500€ (1 119 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/1 spratova

Kuća za rušenje sa velikim placem na odličnoj lokaciji u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Kuća novije gradnje, okolina Jagodine

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Cena je sa svim nameštajem i njivom od 46.ari koja je odmah pored placa. Nova kuća građena 2008.godine, izolacija, fasada, asfalt do kuće(2... više

180.000€ (1 065 €/m²)

  • 169m²
  • /2 spratova

Namešten dvosoban stan u novijoj zgradi

Vašarište, Jagodina

Potreban vam je stan bez ulaganja a na sve to i da je namešten? Upravo smo takav stan dobili. Stan se nalazi u naselju Vašarište, na sedmom... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/7 spratova