Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Jedinstvena ponuda veci luksuzni stan u WING kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

126.280€ (1 343 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 94m²
  • 4/6 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 4/6 spratova

Renovirana kuća na top lokaciji idealna i za poslovni prostor

Pivara, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – RENOVIRANA KUĆA NA TOP LOKACIJI Na prodaju kvalitetno renovirana,prizemna kuća na izuzetno traženoj lokaciji – između centra... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Useljiva kuća sa podrumom

Vašarište, Jagodina

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više

67.000€ (478 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Prodaja/Izdavanje poslovnog prostora (327 m²)

Budžino brdo, Jagodina

Tražite idealan prostor za proizvodnju, trgovinu ili kombinovane delatnosti? Predstavljamo vam izuzetnu poslovnu priliku – prostran, funkcionalan... više

90.000€ (275 €/m²)

  • 327m²
  • .sprat

Seosko domacinstvo na 58 ari placa Ribare kod Jagodine

Ribare, Okolina, Jagodina

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje... više

59.500€ (793 €/m²)

  • 75m²
  • 1/1 spratova

Seoska kuća u okolini Jagodine, Vinorača

Vinorača, Okolina, Jagodina

Kuca u centru Vinorače, nalazi se u blizini prodavnice, i škole. Asfalt do kuće. Plac je dovoljano veliki da mozete koristiti za gradnju ili... više

75.000€ (842 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Na prodaju plac na Đurđevom brdu – odlična lokacija!

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se atraktivan plac u jednom od najtraženijih delova Jagodine – Đurđevom brdu! Idealna pozicija za izgradnju vikendice. Plac se nalazi... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 197 m² u Miloševu, Jagodina

Miloševo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj... više

98.500€ (500 €/m²)

  • 197m²
  • Prizemlje/1 spratova

Komforan jednosoban stan

Strelište, Jagodina

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije... više

57.000€ (1 212 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/1 spratova

Useljiv dvosoban stan, Vašarište

Vašarište, Jagodina

Polunamešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan nije useljavan. Stan poseduje jednu spavaću sobu,... više

83.500€ (1 368 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 2/7 spratova