Za upit nekretnine Beograd Zvezdara pronađeno 239 oglasa

Učiteljsko naselje, 2 kuće, 277m2 i 57m2 + garaža, 3, 3 ara ID#1594

Učiteljsko naselje, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dve odlične kuće na placu od 3,3 ara. Prizemna kuća od 57m2 je adaptirana u trosobni stan, sa dva ulaza i dva... više

600.000€ (1 796 €/m²)

  • 334m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Kluz - Živka Davidovića, 117m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz - Živka Davidovića lokal, 117m2, SUT+PR/3, norveški radijatori, parking, izlog U ponudi funkcionalan i svetao poslovni prostor... više

345.000€ (2 948 €/m²)

  • 117m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

2.0, 37m2, 1/1, klima, norveški radijator, internet, KTV Mala i mirna Đakovačka ulica nalazi se u neposrednoj blizini Đeram pijace i prostire... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Ive Marinkovića 59m2

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

3.0, 59m2, PR, kuća sa okućnicom, TA, grejanje, KTV, internet, terasa, parking. Kratka ulica Ive Marinkovića, u kojoj se nepokretnost nalazi,... više

108.000€ (1 830 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo - Milića od Mačve 190m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

5.0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se... više

310.000€ (1 631 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 190m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića, 57m2

Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi... više

239.000€ (4 192 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 8/8 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, MEDAKOVIC, ZVEZDARA

Medakovic, Zvezdara, Beograd

Prodajemo stan na Medakovicu 3, na opstini Zvezdara. Stan je renoviran, prodaje se u izvornom stanju, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost... više

169.000€ (1 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina, 42m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1.5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan... više

186.500€ (4 440 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/6 spratova

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića, 50m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju... više

190.000€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • vp/5 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar, 37m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine... više

158.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra, 220m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više

398.000€ (1 809 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 220m²
  • 6/7 spratova