Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1816 oglasa

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina, 120m2

Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više

510.000€ (4 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 120m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji – Palata Cvijićeva

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran... više

380.000€ (5 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 6/8 spratova

LUX PENTHOUSE SA POGLEDOM NA DUNAV

Visnjica, Palilula, Beograd

Na samo dvadest minuta voznje od centra, u mirnom delu grada, nalazi se ovaj jedinstveni penthouse, spoj elegancije, prakticnosti i udobnosti.... više

495.000€ (1 787 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 277m²
  • 3.sprat

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

LUKSUZNA 5.0 NEKRETNINA - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.534.888€ (6 791 €/m²)

  • 5 soba
  • 226m²
  • 1.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina, 42m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više

105.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Suteren/7 spratova

Zvezdara, Lion, Dimitrija Tucovića, 3.0, 58m2, 185000 EUR

Lion, Beograd

Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova

Izuzetan stan u novogradnji, Jakovo

Jakovo, Surčin, Beograd

Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen.... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Uknjižen dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru – 41 m²

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova