Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 4.0, 128m2, 525000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Savršen stan na ekskluzivnoj lokaciji, III faza A bloka, veoma visok kvalitet gradnje, fenomenalan dupleks sa prelepim pogledom na Novi Beograd,... više

525.000€ (4 101 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 12/12 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 203m2 , 3T , 855000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Milosa, 6.0, 203 m2 sa 3 mala balkona, I od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

855.000€ (4 211 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 203m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska , 2.5, 74m2, 259000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 69161, PR/V, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska, 65m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više

280.000€ (4 307 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Ekskluzivni luksuzni stan u Beogradu na vodi – 60m² odmah useljiv sa garažo

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se luksuzan stan od 60 m² u prestižnom delu Beograda na vodi, u okviru zgrade Sensa. Stan je kompletno opremljen najkvalitetnijim luksuznim... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Zemun, Sava Kovačević - Mića Radakovića, 62m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Zemun, Sava Kovačević - Mića Radakovića 2.0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan... više

207.500€ (3 346 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/12 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

VRACAR CRVENI KRST 69m2 , T , 255000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg,... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

VRACAR CUBURA 92m2 , L , 360000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više

360.000€ (3 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 61 - Dušana Vukasovića, 49m2

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 61 – Dušana Vukasovića 2.5, 49m2 (lođa 5m2), 1/4, CG, klima, telefon, interfon, parking U ponudi za prodaju odličan, dvoiposoban... više

185.000€ (3 775 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 5.0, 166m2, 499790EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 117001, VIII/VIII, lift, terasa, nov luks, garaza. *** PENTHOUSE *** Izuzetno lokacijski pozicioniran, veoma komforan 5.0 stan.... više

499.790€ (3 010 €/m²)

  • 5 soba
  • 166m²
  • 8/8 spratova