Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Gundulićev venac, Šantićeva, 91m2, odličan za PP ID#1571

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 0.5, 28m2, 195000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

195.000€ (6 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/16 spratova

Dupleks kod Botaničke – uknjižen, fleksibilna namena

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • vp/1 spratova

Na prodaju trosoban stan u zgradi

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se moderan trosoban stan u prestižnoj zgradi "Libera", sa terasa koja gleda na glavni ulaz u TC "Galerija". Stan se nalazi na atraktivnoj... više

355.000€ (4 863 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 9/16 spratova

Petosoban stan 162 m², III sprat, Obrenovac, Rojkovac – 262 000 € (NAMEŠT

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više

262.000€ (1 617 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Prodaja trosobnog stana Mirjevo – Matice Srpske | Stan sa terasom

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju trosoban stan u Mirjevu, u ulici Matice Srpske, idealan za porodično stanovanje. Lokacija je mirna, dobro povezana sa ostatkom grada... više

134.000€ (2 093 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska, 60m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine... više

225.000€ (3 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • vp/3 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-NOVOGRADNJA , 4.0 STAN, AUTOKOMANDA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Na odlicnoj poziciji, u neposrednoj blizini Autokomande, gradi se objekat koji se nacinom i kvalitetom gradnje, uz niz arhitektonskih i estetskih... više

286.700€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Mačvanska, 3.5, 84m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smesten na jednoj... više

389.000€ (4 630 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3.sprat

STARI GRAD CENTAR 60m2 , 299000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet,... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 132000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

132.000€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3.sprat