Bele Vode, Čukarica, Beograd
Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe,... više
197.000€ (1 774 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu... više
303.400€ (3 700 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 127910, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više
499.000€ (4 620 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno... više
352.000€ (2 478 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više
470.000€ (3 309 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više
163.200€ (4 294 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2... više
316.000€ (2 393 €/m²)
Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd
NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više
336.937€ (4 011 €/m²)
Sremčica , Čukarica, Beograd
Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više
78.000€ (1 950 €/m²)
Tasmajdan, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više
157.000€ (5 233 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 5.0, 128m2 (dve terase 9m2), 6/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više
485.830€ (3 795 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više
105.600€ (2 400 €/m²)