Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

PRODAJA, 3.5 STAN, BLOK 19A, MILENTIJA POPOVICA

Blok 19a, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 19 A na Novom Beogradu u ulici Milentija Popovica u blizini Sava Centra, prodajemo funkcionalan, lepo odrzavan troiposoban stan.... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje

BW ALEGRA - EKSKLUZIVAN 5.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

504.888€ (4 007 €/m²)

  • 5 soba
  • 126m²
  • 8.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 131000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više

131.000€ (3 638 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

3, 0/3, 5 lux renoviran uknjizen ID#5438

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni... više

260.000€ (3 209 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 17/24 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130549, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

ZEMUN GORNJI GRAD 51m2 , 168000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Medlinska, 2.0, 51 m2, bez terase, II od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta,... više

168.000€ (3 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Stari Merkator, Gramšijeva, 3.0, 60m2, 270000EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 127709, I/IV, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

270.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Višnjička banja, Višnjički venac, 4.0, 80m2, 140000 EUR

Višnjička Banja, Beograd

Stan u centru Višnjičke banje, u blizini prevoza, super marketa, pijace, škola, vrtića. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak,... više

140.000€ (1 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²

Čukarica, Cerak, Prištinska, 3.0, 76m2, 150000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u... više

150.000€ (1 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/1 spratova

- stari grad sf 2676

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Na prodaju trosoban stan površine 61 m² sa terasom od 10 m² i podrumom od 6 m². Smešten je na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata, na odličnoj... više

320.000€ (5 245 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 49m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2.0, 49m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se dvosoban... više

196.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 2.sprat

Trosobni stanovi 64.81m² - 67.79m² | Obrenovac (CENTAR) - 129.620€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više

129.620€ (2 025 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • .sprat