Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 3.0, 108m2, 150000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjizen, novogradnja. Stan adaptiran od garaznih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja,... više

150.000€ (1 388 €/m²)

  • 3 soba
  • 108m²

2, 5 stan u Surčunu, blizu glavne ulice

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Atelje 212, Svetogorska, 4.5, 104m2, 380000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada.... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Botanička bašta - 27. marta 58m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između... više

250.000€ (4 310 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 7/8 spratova

STARI GRAD CENTAR 73m2 , 399000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 65 61m2 , 380000e

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 61 m2, bez terase, XIV od XXX spratova, cg, telefon,... više

380.000€ (6 229 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 14.sprat

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 75m2, 255880 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv.Mogućnost... više

255.880€ (3 411 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Palilula, Karaburma, Dr Đorđa Joanovića , 3.0, 72m2, 160000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se prelep duplex u naselju Karaburma. 72 m2 (mereno 80 m2), nalazi se na 4.spratu zgrade starije gradnje (nema lift). Sastoji se od... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 33m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

99.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

STAN SA DVORISTEM NA ODLICNOJ LOKACIJI

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodajemo stan na dva nivoa na odlicnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan ima dva zasebna ulaza, svaki po 35m2. Vrlo funkcionalan, sa pripadajucim... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje