Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd
Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3.0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav... više
75.000€ (882 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 38875, 5a, spratna, po+p+pk, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum,... više
300.000€ (909 €/m²)
Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi
Jedinstvena vila na obali mora, na samom Setalistu Pet Danica. Nekretnina raspolaze sa cetiri etaze, nalazi se izmedju hotela Plaza i Skvera,... više
3.500.000€ (4 268 €/m²)
Siokovac, Okolina, Jagodina
Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više
38.000€ (475 €/m²)
Višnjica, Beograd
Izuzetna, luksuzna vila sa predivnim pogledom na Dunav, prostire se na skoro 8a placa, veoma je komforna i kvalitetna, potpuno opremljena kvalitetnim... više
750.000€ (976 €/m²)
Pregrevica, Zemun, Beograd
Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta,... više
1.190.000€ (1 555 €/m²)
Skela, Obrenovac, Beograd
Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu... više
79.000€ (1 338 €/m²)
Salaksije, Novi Sad
Agencijska oznaka 3090153. Na prodaju kuća na Salaksijama od 120 m2, uknjišena kao vikendica na 41 m2. Donji deo kuhinja sa ostavom, kupatilo,... više
103.000€ (858 €/m²)
Kočino selo, Okolina, Jagodina
Na prodaju kuća nedaleko od Jagodine svega 8.5 kilometara U mirnom delu sela sa prelepim pogledom i prirodom u okruženju Put do kuće je... više
60.000€ (397 €/m²)
Karagaca, Novi Sad
Agencijska oznaka 3091568, Petrovaradin, Karagača.CENA 150000+ agencijska provizija 3%.Na prodaju moderna vikendica koja osvaja na prvi pogled..Skrivena... više
150.000€ (2 500 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prostrana porodična kuća površine 174 m², smeštena na ravnom placu od 21 ar. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, kupatila, dnevne... više
80.000€ (459 €/m²)
Bačevica, Boljevac, Boljevac
Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više
7.000€ (218 €/m²)