Za upit kuće Borca pronađeno 708 oglasa

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

EKSKLUZIVNA PONUDA – Prostrana porodična kuća vrhunskog kvaliteta

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više

170.000€ (607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/1 spratova

PORODIČNA KUĆA U BEZDANU!

Bezdan, Okolina, Sombor

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više

66.950€ (369 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

KUĆA SA SVETLIM SOBAMA

Goge, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više

43.500€ (805 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

Kuća sa velikim placem sa pogledom na grad - moguća zamena za manju kuću

Gloždak, Paraćin

Kuća je u tri etaže. Prvu etažu čini podrumski deo sa letnjom kuhinjoom. Prizemlje se sastoji od dve sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,... više

65.000€ (325 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Trosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090126 - DVOJNA renovirana trosobna kuća na tihoj lokaciji Telepa, kuća se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog... više

185.400€ (1 854 €/m²)

  • 100m²

Prodajem kucu u Nakovu

Nakovo, kikiinda, Kikinda

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi... više

27.000€ (135 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Zemun, Batajnica, Mladih gorana, 6.0, 255m2, 390000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 126194, 7a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju uknjizena kuca sa dve... više

390.000€ (1 529 €/m²)

  • 255m²

MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!

Goge, Sombor

U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična kuća od čvrste gradnje, sa veoma debelim zidovima koji pružaju odličnu... više

200.000€ (1 418 €/m²)

  • 141m²
  • /1 spratova

Grocka, Begaljica – 7. jula, 400m2

Begaljica, Grocka, Beograd

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija,... više

140.000€ (350 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Retko u ponudi, izvanredna kuća 560m2, 650m2 plac, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena... više

460.000€ (821 €/m²)

  • 560m²
  • 1/2 spratova

Lux porodična kuća, 250m2, plac 211m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta,... više

237.000€ (948 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje