Baćevac, Barajevo, Beograd
Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51.15a U ponudi... više
180.000€ (2 400 €/m²)
Baćevac, Beograd
U mirnom kraju sa puno zelenila, nova prizemna kuća, veoma brzo useljiva. Ostalo je još da se postave podovi, sanitarija i krečenje. Kupljen... više
180.000€ (1 071 €/m²)
Bresnica, Kragujevac
Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.... više
298.000€ (925 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
U samom centru Zvečke prodaje se kvalitetna kuća novije gradnje površine 100 m², smeštena na prelepo uređenom placu od 5 ari. Kuća je funkcionalno... više
140.000€ (1 400 €/m²)
Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više
120.000€ (670 €/m²)
Pivara, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju... više
150.000€ (681 €/m²)
Budžino brdo, Jagodina
Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12.22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja,... više
160.000€ (733 €/m²)
Vučje, Leskovac, Leskovac
Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više
29.000€ (453 €/m²)
Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
Petrovaradin, porodična kuća. Izdavajamo iz ponude kuću novije gradnje, veličine 105m2, koja se nalazi na mirnoj lokaciji za stanovanje u neporednoj... više
211.150€ (2 010 €/m²)
Gloždak, Paraćin
U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više
130.000€ (734 €/m²)
Zlatibor, Zlatibor, Čajetina
Zlatibor, Zvezdano nebo, Ulica božura, kuća od 72m2, uknjiženo prizemlje od 42m2, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa... više
119.000€ (2 833 €/m²)
Kudeljarski Nasip, Pančevo
Pančevo, Novoseljanski put, kuća 70 m2 na 6,5 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, ostava,... više
65.000€ (928 €/m²)