Veternik, Novi Sad
Odmah useljiva kuća u Veterniku, u blizini Lipovog gaja. Kuća ima ogroman dnevni boravak i 5 spavaćih soba, tri sanitarna čvora i mogućnost... više
489.000€ (2 222 €/m²)
BJELIŠI, Bar
Kuća na placu od 250m2 plus plac od 107m2, sastoji se od dva stana( sa dva posebna strujomera). na 6min kolima do mora ag provizija 2% više
140.000€ (560 €/m²)
Ključ, Surčin, Beograd
Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu.... više
260.000€ (2 080 €/m²)
Ada Medjica, Beograd
Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog... više
130.000€ (2 363 €/m²)
Vrcin, Grocka, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vrcin, Skadarlijska, 6.0 kuca od 354 m2 sa 4 terase, na 7.04 ari placa, SUT + PR + I + PTK, eg, telefon,... više
280.000€ (790 €/m²)
Surčin (mesto), Surčin, Beograd
Predstavljamo vam kuću u novom delu Surčina, u Prominskoj ulici, 280,7m2, savršenu za porodični život. U prizemlju kuće je veliki dnevni boravak... više
280.000€ (996 €/m²)
Veliko polje, Obrenovac, Beograd
Na prodaju porodična kuća u Velikom Polju, na svega 4 km od Obrenovca, smeštena u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život,... više
120.000€ (1 132 €/m²)
Viša Medicinska škola, Ćuprija
PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više
85.000€ (366 €/m²)
Bolnica, Ćuprija
Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici... više
85.000€ (625 €/m²)
Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova
Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 214m2, PR+PTK, EG, telefon, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 13.70 ari U prilici... više
240.000€ (1 121 €/m²)
Centar, Apatin
Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više
72.000€ (600 €/m²)
Medoševac, Crveni krst, Niš
Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp.... više
190.000€ (506 €/m²)