Za upit kuća sa dvoristem pronađeno 1939 oglasa

Jajinci, Drenovska, 200m2, plac 12 ari

Jajinci, Voždovac, Beograd

Kuća sa pogledom na Avalu, nalazi se u lepoj i mirnoj ulici. Uređeno kultivisano dvorištem, bogato zelenilom, urađeno po planu i projektu arhitekte.... više

950.000€ (4 750 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

KUĆA SA POTENCIJALOM

Goge, Sombor

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem... više

87.000€ (701 €/m²)

  • 124m²
  • 1/1 spratova

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Kuća, 168m2, 180000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila, nova prizemna kuća, veoma brzo useljiva. Ostalo je još da se postave podovi, sanitarija i krečenje. Kupljen... više

180.000€ (1 071 €/m²)

  • 168m²

Novi Sad, Telep - Uknjižena trosobna dvojna kuća ID#3000071

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Predstavljamo kompletno nameštenu, renoviranu trosobnu dvojnu kuću u neposrednoj blizini Kamenjara i... više

175.100€ (2 188 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Kuća 104m2 na 294m2 placa, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlično pozicionirana kuća u Donjem Vlasu, 104m2, na 294m2 placa. Kuća je pored asfaltnog puta, čvrste, kvalitetne gradnje i sastoji... više

49.000€ (471 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje

Petrovaradin, porodična kuća - Na mirnoj lokaciji ID#3000124

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, porodična kuća. Izdavajamo iz ponude kuću novije gradnje, veličine 105m2, koja se nalazi na mirnoj lokaciji za stanovanje u neporednoj... više

211.150€ (2 010 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 219 m² u Međulužju na 3km od Selters banje

Međulužje, Mladenovac, Beograd

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, smeštena na samo 3 km od Selters banja, u mirnom i prijatnom okruženju idealnom za porodičan život ili... više

150.000€ (684 €/m²)

  • 219m²
  • 1.sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća FUTOG, 430000€

Futog, Futog

Prelepa kvalitetna kuća i mirnom delu Futoga+++Agencijska oznaka 3091390 - Cena kuće je 430000 + agencijska provizija 3 %Prelepa kvalitetna... više

430.000€ (1 686 €/m²)

  • 255m²

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000107

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, po strukturi šestosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji... više

669.500€ (2 646 €/m²)

  • 253m²
  • Prizemlje/2 spratova

Komforna kuća u Jagodini, Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • /4 spratova

Sremska Kamenica, Čardak - Porodična kuća ID#3000115

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine... više

398.600€ (2 952 €/m²)

  • 135m²
  • 1.sprat