Stari Grad, Novi Sad
Agencijski ID: 132233, 2a, spratna, 1, uknjizen. Prestizna lokacija Starog grada. Pesacka zona. Ulica poplocana kaldrmom - kamenim kockama.... više
900.000€ (3 688 €/m²)
Prnjavor, Sombor
KUĆA!Mlake-Centar,oko 360m2,spratna kuća,suteren+prizemlje+sprat,sve kompletno opremljeno za život,četiri spavaće sobe,dva kupatil,dva sanitarna... više
170.000€ (472 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Petrovaradin , prostrana kuća na tri nivoa na odličnoj Lokaciji... Agencijska oznaka nekretnine 3090825, Petrovaradin. Cena za kuću je 290000... više
290.000€ (1 098 €/m²)
Paraćin
Na prodaju starija kuća na lepoj lokaciji blizu osnovne skole i ribljeg restorana Zahteva renoviranje više
45.000€ (424 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 3091342, Novi Sad, Novo naselje – ulica Ive Ćipika 15. Ekskluzivna prodaja prostrane kuće na Novom Naselje – odlična... više
340.000€ (860 €/m²)
Voždovačka Crkva, Beograd
Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi... više
1.300.000€ (2 166 €/m²)
Šikara, Sombor
KUĆA! Prodaje se porodična kuća površine 113m² na prostranom placu od 9 ari, smeštena u mirnom i uređenom delu naselja Šikara. Kuća je kvalitetno... više
133.900€ (1 184 €/m²)
4. juli, Paraćin
Prodajemo potpuno sredjenu kuću blizu osnovne škole Stevan Jakovljević , sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dva kupatila i izdvojenom... više
180.000€ (937 €/m²)
Merošina, Merošina, Merošina
Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, površine u osnovi 146m2, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, ukupne površine 386m2, na placu veličine... više
150.000€ (1 027 €/m²)
Senje, Okolina, Ćuprija
Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više
30.000€ (384 €/m²)
Sremski Karlovci, Sremski Karlovci
Agencijska oznaka: 3091481 CENA: 800.000 + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. Prodaje se potpuno renovirana, šarmantna kuća, pažljivo uređena i sa ljubavlju... više
800.000€ (4 000 €/m²)
Banja, Okolina, Aranđelovac
KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više
110.000€ (447 €/m²)