Za upit kuća Centar zadnji 15 dana pronađeno 426 oglasa

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

180.000€ (937 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje

Nezavršena kuća na 3 nivoa

Centar, Jagodina

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 više

550.000€ (1 375 €/m²)

  • 400m²
  • /3 spratova

KUĆA-PLAC!

Centar, Apatin

KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli... više

100.000€ (334 €/m²)

  • 299m²
  • .sprat

Starija kuća u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Legalizovana starija kuća u centru Ćuprije na fenomenalnom placu. Površina kuće je 106m2 i smeštena je na placu površine 5.69a. Ukoliko želite... više

90.000€ (849 €/m²)

  • 106m²
  • /1 spratova

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Ekskluzivna Novogradnja u Varvarinu – Prostran Dom iz Snova!

Širi centar, Gradska Lokacija, Varvarin

Na prodaju je tek završena, prostrana kuća od 400m², smeštena na placu od 5.32 ara u širem centru Varvarina. Građena je od kvalitetnih materijala,... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Hitno na prodaju novosagrađena kuća na prometnoj lokaciji

Centar (prva zona), Paraćin

Porodična stambena kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu, pogona i za poroični biznis.. Kuća poseuje dva dnevna boravka, dva kupatila, 7 spavaćih... više

89.000€ (166 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Izuzetno jeftina kuća

Centar (prva zona), Paraćin

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji... više

140.000€ (221 €/m²)

  • 632m²
  • .sprat

Kuća 174 m2, 21 ar placa, Zvečka, Obrenovac - 80 000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 174 m², smeštena na ravnom placu od 21 ar. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, kupatila, dnevne... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

Kuća u Smederevskoj Palanci, 95 m2 u osnovi, plac 1674 m2

Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više

41.500€ (436 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje