Za upit kuća 10000 evra pronađeno 1951 oglasa

Prodajem kuću u Temerinu sa lokal i 3 zasebna stana

Temerin

Prodajem kuću u Temerinu 300m2..Sastoji se od 3 stana po 50m2 i lokalom od 150m2. Plac od 1000m2... Kolski ulaz,front 20m , parking , grejanje... više

170.000€ (566 €/m²)

  • 300m²

Ekskluzivna prodaja kuće 250m2, Niška ulica

Suva reka, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat... više

170.000€ (680 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

EKSKLUZIVNA PONUDA – Prostrana porodična kuća vrhunskog kvaliteta

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više

170.000€ (607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Seosko domaćinstvo sa kućom 150 m2 , 1, 88 ha -Veliko polje, Obrenovac

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća i seosko imanje u Velikom Polju kod Obrenovca , na samom Valjevskom putu. Stambena kuća je ukupne površine 150 m2 , spratnosti... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Kać, , 4.0, 240m2, 193000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2... više

193.000€ (804 €/m²)

  • 240m²

KOPAONIK KRALJEVI CARDACI 120m2 , 195000e

Kraljevi Cardaci, Kopaonik, Kopaonik

Odlična kuća, na još boljoj lokaciji , neposredno pored Kraljevih Čardaka, pored puta, na 3 ari placa. Novija gradnja ,sređena, mogu biti i... više

195.000€ (1 625 €/m²)

  • 120m²

Odličan stambeno poslovni objekat, 294m2, plac 606m2, Donji Komren blizu Idee

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stambeno - poslovni kompleks, u naselju Donji Komren, u blizini marketa Idea. Na domak je novog dela naselja, gde se nalaze... više

195.000€ (663 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prodaje se Stambeno poslovni objekat

Gloždak, Paraćin

Ojekat se sastoji od 6 soba koje su opremljene za izdavanje sa 16 ležajeva. U objektu postoje 3 kupatila kao i restoran za 100 gosta. Grejanje:... više

195.000€ (325 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Kuća, opština Vračar, Crveni krst

Crveni Krst, Vračar, Beograd

U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim... više

195.000€ (3 196 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

LUKSUZNA KUĆA

Stapar, Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci.... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Stambena kuća 182 m² + Pk, 66, 15 ari, Obrenovac, Dren – 180 000 €

Dren, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju stambena kuća u Drenu površine 182 m2 + Pk, sa pomoćnom kućom i nedovršenom još jednom stambenom kućom, na ukupno 66,15 ari placa.... više

180.000€ (989 €/m²)

  • 182m²
  • 3.sprat