Za upit kuća 10000 evra pronađeno 1938 oglasa

KNIĆ - KOMPLETNO DOMAĆINSTVO NA 1 HEKTAR I 144 ARI PO CENI OD 450.000 eura

Knić, Knić, Knić

Na prodaju stambeno-poslovno domaćinstvo na 1 hektar i 44 ari placa, plus jedan hektar obradivog zemljišta uz sami kompleks. Kompletno domaćinstvo... više

450.000€ (1 285 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Surčin, Surčin, Šekspirova , Kuća, 345m2, 450000 EUR

Surčin, Beograd

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka,... više

450.000€ (1 304 €/m²)

  • 345m²

Novi Sad, Centar, Trifkovićev trg, 4.0, 110m2, 450000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje:... više

450.000€ (4 090 €/m²)

  • 110m²

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 454000€

Centar, Novi Sad

Prodaju se dva objekta na delu parcele od 861 m2, površina 365 m2 u dva objekta... Starija kuća do ulice u kojoj se nalazi poslov ni prostor... više

454.000€ (1 243 €/m²)

  • 365m²

Voždovac, Dušanovac, Gorička, 4.0, 89m2, 380000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122480, 3a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, cela. Dobra... više

380.000€ (4 269 €/m²)

  • 89m²

Grocka, Kaluđerica, Zmaj Jovina, 5.0, 400m2, 380000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 27884, 6a, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, klima, terasa, garaza, dvoriste/basta, podrum, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini centra Kragujevca 334m2

Vašarište, Kragujevac

U ponudi je izuzetna porodična kuća na jedinstvenoj lokaciji. Raspored prostorija: -Suteren: tri prostorije, kotlarnica i toalet -Prizemlje:... više

455.000€ (1 362 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Palilula, Višnjica, Ramadanska, 3.0, 90m2, 385000EUR

Višnjica, Beograd

Agencijski ID: 115060, 18a, struja, bazen, klima, terasa(3), uknjizen, nov, novogradnja, parking, dvoriste/basta, montazna. Na prodaju plac... više

385.000€ (4 277 €/m²)

  • 90m²

Kuca ili apartman Bački Petrovac

Bački Petrovac

Pametan izbor za stanovanje ili nastavak višegodišnjeg apartmanskog poslovanja uz stalne klijente. U ponudi su dve ekskluzivne kuće sa bazenom... više

390.000€ (1 407 €/m²)

  • 277m²

Novi Sad, Salajka, Plitvička , 3.0, 130m2, 390000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno... više

390.000€ (3 000 €/m²)

  • 130m²