Za upit kuća 10000 evra pronađeno 1931 oglasa

Retka prilika-prodaja kuce u Novom Sadu

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu kuce u ulici Milana Savica. Kuca idealna za porodicno stanovanje sa mogucnoscu izgradnje bazena, garaza plus tri parking... više

635.000€ (2 116 €/m²)

  • 300m²

Novi Sad, Telep, Milana Savica, 5.0, 300m2, 635000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123833, 6a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

635.000€ (2 116 €/m²)

  • 300m²

Na prodaju porodično imanje kod Stragara

Ovsište, Topola, Topola

Prodaje se porodično imanje sa kućom i okućnicom u selu Blaznava kod Stagara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta, ima 200m2 stambenog prostora... više

700.000€ (3 500 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

VOZDOVAC JAJINCI 500m2 , 700000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

Prodajemo izuzetan porodični stambeni objekat koji u svom sastavu ima dve samostalne stambene jedinice sa odvojenim ulazima. Zbog konfiguracije... više

700.000€ (1 400 €/m²)

  • 500m²

IZUZETNA KUCA NA MEDAK PADINI

Medakovic Iii, Zvezdara, Beograd

Izuzetna kuca na Medak padini, na uredjenom zemljistu povrsine 4 ara. Visok kvalitet gradnje, odlicna izolacija. Na placu se nalaze dve kuce,... više

700.000€ (1 682 €/m²)

  • 416m²

Surčin, tri spratne kuće u nizu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće... više

765.000€ (1 645 €/m²)

  • 465m²
  • .sprat

Kuća sa velikim placem

Jagodina

Kuća sa lokalom koji se sastoji od četiri prostorije površine 174m2. Lokal ima veliki izlog, više mokrih čvorova, može se koristiti za različite... više

650.000€ (3 201 €/m²)

  • 203m²
  • .sprat

Luksuzna kuća, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u Durlanu, građena po nesvakidašnjim standardima na placu od 5 ari.... više

721.000€ (1 442 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Centar, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više

721.000€ (1 627 €/m²)

  • 443m²

PORODICNA KUCA NA VRACARU U ZONI PORODICNE GRADNJE

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Na prodaju porodicna kuca od 180m2 ( uknjizena na 154m2) smestena u mirnoj ulici gde je dozvoljena samo porodicna gradnja. Ova kuca je spoj... više

790.000€ (4 388 €/m²)

  • 180m²

- kotor sf 2653

RISAN, Kotor

Prodaje se kuća na urbanizovanom placu u prvom redu do mora u Kostanjici (Kotorska opstina, Risanski deo zaliva). Na placu od 950m2 je kuća... više

790.000€ (2 925 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Čukarica, Filmski grad, Veljka Petrovića, Kuća, 520m2, 800000 EUR

Filmski Grad, Beograd

Porodična kuća (vertikala) na 4 nivoa, svaki nivo po 60m2 + terase. Druga kuća potpuno odvojena, tri nivoa, garaža 90m2 sa kotlarnicom i ostavom,... više

800.000€ (1 538 €/m²)

  • 520m²