Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Novi Sad, Telep, Ljubice Ravasi , 2.0, 64m2, 147200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 127368, I/II, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican dvosoban stan 64m2 u ulici Ljubice Ravasi na prvom spratu. Stan je uknjizen.... više

147.200€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001116

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Stevana Hristića. Uknjižen, kompletno renoviran jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina... više

147.290€ (3 068 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

147.337€ (2 631 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se trosoban stan na Novom Naselju - 62m2

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju trosoban stan površine 60 m² na traženoj lokaciji Novo Naselje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

147.900€ (2 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • .sprat

Moderan Dvoiposoban stan 59 m² Banatić | Kompletno renoviran | Terasa | UKNJI

Banatić, Novi Sad

U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više

147.900€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 148000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102185 - Cena je 148.000 eura + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Adicama u Telepskoj dolini. Stan se sastoji... više

148.000€ (2 426 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148000€

-, Novi Sad

Kvalitetna zgrada, Lepa i mirna lokacija, okružena zelenilom, Dvosoban, 51m2, Bulevar. Agencijska oznaka stana 1102512. Cena stana 148.000eu... više

148.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 12/14 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Branira Ćosića, 2.0, 51m2, 148000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 131213, XII/XIV, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. BULEVAR OSLOBODJENJA, BETANIJA, 51m2, 2,0 - soban, odlican, terasa, u... više

148.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 12/14 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Račkog , 3.0, 64m2, 148000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 128321, II/IV, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan od 64m2 u Petrovaradinu,ulica Rackog na drugom... više

148.000€ (2 312 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan + krovna terasa 80m2 ID#1001088

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu sa privatnim dovorištem za stanare. Izdvajamo... više

148.320€ (1 901 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova