Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

110.500€ (2 511 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

110.540€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 2.0, 40m2, 110688EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129749, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više

110.688€ (2 767 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3.sprat

Stanovi Petrovaradin sa PDv moze kupovina na kredit

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

110.976€ (2 580 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 111000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1100735. CENA 111 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 41m² na odličnoj lokaciji... više

111.000€ (2 707 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 111150€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 101.970 eur sa uračunatim PDV-om + 3 % provizije... Treći sprat, terasa, lift...... više

111.150€ (2 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Prodaja jednosobnog stana sa terasom i pomoćnim objektom - Telep 35m2

Telep, Novi Sad

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan... više

111.180€ (3 176 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

111.912€ (2 869 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stan 69 m² Cara Dušana | Prizemlje | Poseban ulaz | Mogućnost poslovnog pros

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je stan površine 69 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Aranj Janoša, u blizini Cara Dušana i Adamovićevog naselja. Ova nekretnina... više

112.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje