Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101965 CENA: 110.000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju dupleks stan na dobroj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

110.000€ (1 929 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, UKNJIŽEN JEDNOIPOSOBAN STAN, USELJIV. Agencijska oznaka 1101599. CENA STANA JE 120000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nekretnina se nalazi... više

110.000€ (2 972 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100334 CENA 110.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj... više

110.000€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Centar, Novi Sad

Adaptirana nekretnina u samom centru grada, gde u 27 m2 ima te i odvojenu spavaću sobu+++Agencijska oznaka stana 1101292, CENA 85 000e PLUS... više

110.000€ (4 074 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera 31m2 Grbavica, novogradnja, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • vp.sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 110000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102157 - CENA 110.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se renoviran , namešten, jednosoban stan u Tozinom sokaku, na... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Telep, Novi Sad

Prazan odmah useljiv stan u prizemlju sa korišćenjem dvorišta. Cena stana 110.000 sa agencijskom provizijom. Agencijska oznaka stana 1102269.... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Grbavica, Doža Đerđa, 1.0, 32m2, 110000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 128597, VPR/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nov stan na Grbavici, Zgrada je zavrsena u januaru 2026.... više

110.000€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²

Novi Sad, Klisa, Fočanska1, 3.0, 71m2, 110000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118862, II/II, uknjizen, renoviran, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju moderan stan na Klisi! Ovaj stan se nalazi... više

110.000€ (1 549 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 1.0, 32m2, 110000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 119155, V/. Prodaje se Studio apartman od 32m2 na Top lokaciji. Novija zgrada stara 3/4god, izuzetan kvalitet gradnje i opreme,... više

110.000€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar, Šumadijska, 1.0, 40m2, 110000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 84023, VI/VI, lift, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/6 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova