Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Antuna Urbana, 2.0, 46m2, 102000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129383, PR/III, uknjizen, parking. Na prodaju klasican dvosoban stan ,renoviran. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste, marketi,... više

102.000€ (2 217 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 0.5, 28m2, 103000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 132256, I/IV, klima, lift, telefon, terasa. Na prodaju kompletno renovirana garsonjera na Grbavici u Danila Kisa ulici. Garsonjera... više

103.000€ (3 678 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 1/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 103000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 103,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera,... više

103.000€ (3 029 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Prodaja jednoiposobnog stana Novi Sad – Telep 36m2 | Novogradnja, etažno gre

Telep, Novi Sad

Struktura: Jednoiposoban stan 36m2 Lokacija: Telep, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: I sprat Grejanje: Etažno grejanje na gas Orijentacija:... više

103.000€ (2 861 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 103000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099982 CENA 103.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen troiposoban stan na Sajmu, SA PARKING MESTOM U CENI,... više

103.000€ (1 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 103000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092469 - Jednosoban stan u centru grada,odličan za izdavanje. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Drugi sprat,... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 2/5 spratova

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

103.454€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bačka, 4.5, 70m2, 104000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan u neposrednoj... više

104.000€ (1 485 €/m²)

  • 5 soba
  • 70m²

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 65m2, 104688EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131613, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* DUPLEX 65,43 m2 u izgradnji. 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2... više

104.688€ (1 610 €/m²)

  • 4 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

104.945€ (2 332 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 105000€

Adice, Novi Sad

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka... više

105.000€ (2 234 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Save Kovačevića, 1.5, 40m2, 105000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više

105.000€ (2 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova