Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

99.600€ (2 845 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/6 spratova

Ekstra nekretnina na mirnoj lokaciji

Nova detelinara, Novi Sad

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto... više

99.910€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 3.0, 39m2, 100000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128823, PSUT/, uknjizen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u mirnoj jednosmernoj ulici u samom centru Novog Sada, u ulici... više

100.000€ (2 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 39m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 0.5, 25m2, 100000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba... više

100.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

100.100€ (2 705 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put, 2.0, 38m2, 100700EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116501, I/V, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 38m2 na Futoskom putu . Useljiv kraj 2026 . Cena je sa PDV-om. Vise informacija... više

100.700€ (2 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

100.991€ (2 729 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Liman, Fruškogorska, 1.5, 35m2, 101500EUR

Liman, Novi Sad

Agencijski ID: 127307, XVII/, za renoviranje. Prodaje se nov stan u sivoj fazi u soliteru u Fruskogorskoj ulici na Limanu 2, nastao u okviru... više

101.500€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 1.0, 30m2, 102000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara.... više

102.000€ (3 400 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 102000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102550 CENA 102.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN jednosoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

102.000€ (3 400 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3/7 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Suteren 58m², trosoban stan, Preradovićeva, name

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 58m², smešten u suterenu, na odličnoj lokaciji u Preradovićevoj... više

102.000€ (1 758 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Suteren.sprat