Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102464 - CENA 91.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se jednosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više
91.800€ (2 700 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m² na Podbari, na 6. spratu u zgradi sa liftom. Stan nikada nije useljavan – potpuno nov i spreman... više
91.800€ (3 278 €/m²)
Centar, Novi Sad
Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u samom centru grada, površine 29 m². Stan se nalazi na petom spratu od ukupno pet spratova stambene zgrade... više
91.800€ (3 165 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Agencijski ID: 131642, I/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 54m2, u izgradnji. POVRAT PDV. Dnevna soba sa trpezarijom je velika... više
91.800€ (1 700 €/m²)
Centar, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više
91.800€ (4 371 €/m²)
Slana Bara, Novi Sad
PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više
92.273€ (2 250 €/m²)
Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Nova, neuseljavana garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini... više
92.700€ (3 708 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više
92.700€ (4 414 €/m²)
Satelit, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102114 - CENA 90000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan za kompletno renoviranje blizu Satelitske pijace. Poseduje spavaću... više
92.700€ (1 931 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka-1101138 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižena garsonjera u samom Centru grada, u neposrednoj... više
92.700€ (5 452 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan je deo novogradnje... više
93.000€ (2 583 €/m²)