Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1700 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 230000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 110245 - Cena je 230 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Telepu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan... više

230.000€ (2 804 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Centar, Novi Sad

CENA 230.000 eura + 3% i kompletnim nameštajem! Luksuz u srcu Novog Sada – potpuno renoviran trosoban stan, spreman za useljenje! TOP lokacija... više

230.000€ (2 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lux dvosoban stan – Liman IV, 69 m², odlična lokacija

Liman 4, Novi Sad

Na izuzetno traženoj lokaciji, Liman IV, prodaje se prostran i u potpunosti renoviran dvosoban stan površine 69 m², uknjižen 1/1, bez tereta.... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Luksuzni troiposoban stan 86m² + terasa 14m², novogradnja, Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini... više

230.000€ (2 674 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102473 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više

230.000€ (2 211 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, Banović Strahinje, 3.0, 69m2, 230000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 116127, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjizen 1/1 bez tereta. Stan je u... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Kej, , 3.0, 71m2, 230000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 110861, IV/VIII, lift, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. EXTRA PONUDA!!!Prodajem klasican trosoban stan sa... više

230.000€ (3 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 4/8 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Dušana Danilovića, 4.0, 105m2, 230000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se cetvorosoban stan u najlepsem planski uredjenom... više

230.000€ (2 190 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan 78 m² Liman 3 | Lift | Terasa | Odlična lokacija

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, u jednom od najtraženijih naselja Liman 3, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje... više

230.500€ (2 955 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001193

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj... više

231.049€ (2 718 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1.sprat

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 231451€

Podbara, Novi Sad

Podbara, novogradnja, odličan četvorosoban, useljiv, povrat PDV. Blizina centra. Agencijska oznaka stana 1102430, Novi Sad, Podbara. Cena 231451... više

231.451€ (2 660 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/7 spratova