Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Podbara - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001174

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan... više

72.100€ (2 486 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan 29m², odlična lokacija

Podbara, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu... više

72.100€ (2 486 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Adice, , 1.5, 40m2, 72160EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

72.160€ (1 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari - 28m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je jednoiposoban stan od 28m2 u Novom Sadu, naselje podbara. Stan se nalazi na drugom spratu bez lifta. Funkcionalnog je rasporeda... više

72.424€ (2 586 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 2/2 spratova

Jednosoban stan 30 m² Mišeluk | Novogradnja | Terasa | Lift | Uknjižen | LUX

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je moderan jednosoban stan površine 30 m² na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Mišeluku, u neposrednoj blizini nove Kovid bolnice.... više

72.900€ (2 430 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Arse Teodorovića, 2.0, 22m2, 73000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130670, PR/II, dupleks, terasa, renoviran, stara gradnja. Prodaje se potpuno opremljen stan u strogom centru Novog Sada,sve je... više

73.000€ (3 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 22m²

Novi Sad, Novo Naselje, Tozin Sokak, 1.0, 31m2, 73500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

73.500€ (2 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

73.900€ (2 463 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Adice, Novi Sad

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov.... više

74.000€ (1 947 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 74000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila.... više

74.000€ (2 242 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 6/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 40m2, 74000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna... više

74.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²