Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101574 CENA: 125 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju je šarmantan stan odličnog i funkcionalnog rasporeda. Poseduje... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Detelinara, Banatska, 2.5, 45m2, 115000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127945, PR/, uknjizen, renoviran. Na prodaju dvosoban stan u funkciji dvoiposobnog 45m2 na Detelinari u Banatskoj ulici. Stan... više

115.000€ (2 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²

Novi Sad, Adice, Branka Ćopića, 1.5, 44m2, 115000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131514, II/, klima, terasa. Spreman za useljenje – svetao i funkcionalan stan na trazenoj lokaciji u Novom Sadu. Prodaje se izuzetno... više

115.000€ (2 613 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Velik jednosoban stan, koji lako može postati dvosoban. Agencijska oznaka stana 1098486, cena stana je 105.000e + 3 % agencijske provizije,... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Adice, , 3.0, 51m2, 115000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131398, II/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Pavla Bakica, 2.5, 52m2, 115000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 127403, I/II, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. HITNO!Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan 52m2 na granici Telepa... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 1.5, 46m2, 115000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep, Rakovačka, 2.5, 51m2, 115000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 118427, PR/, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju manji nov dvoiposoban stan na Telepu. Useljiv odmah.Kompletna... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

Novi Sad, Socijalno, Slovačka , 3.0, 50m2, 115000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 117762, V/V, uknjizen. Na prodaju je jedinstven stan u potkrovlju zgrade, smesten na petom spratu, bez lifta, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 2.0, 48m2, 115200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 95867, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom,... više

115.200€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

115.250€ (3 032 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar oslobođenja, 1.0, 33m2, 115500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 129805, I/, uknjizen, renoviran, stambena zgrada. Prodaje se jednosoban stan na odlicnoj lokaciji, Bulevar oslobodjenja kod Zeleznicke... više

115.500€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1.sprat