Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 116000€

Salajka, Novi Sad

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije... Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija... više

116.000€ (1 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

116.050€ (2 578 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

116.379€ (2 644 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 1.5, 43m2, 116500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju,... više

116.500€ (2 709 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 117000€

Centar, Novi Sad

CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101173 više

117.000€ (2 925 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Detelinara, Katarine Ivanović, 2.0, 47m2, 117000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118796, I/, klima, telefon, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

2.0 STAN dvorisno ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

117.102€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

Na prodaju odličan dvoiposoban stan, 52m2 , Telep/Adice

Telep, Novi Sad

Na prodaju odličan dvoiposoban stan na granici između Telepa i Adica, površine 52m², na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičan... više

117.300€ (2 255 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Prodaja dvosobnog renoviranog stana u blizini Železničke stanice - 47m2

Grbavica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – kompletno renoviran dvosoban stan 47m2 na izuzetno traženoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Ako... više

117.300€ (2 495 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4.sprat

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju - 40m2 - odmah useljiv

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Novo naselje, površine 40 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od ukupno pet spratova... više

117.300€ (2 932 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/5 spratova