Za upit jeftine kuće srbija hitno pronađeno 1924 oglasa

Kuća Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

80.000€ (727 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

SPRATNA KUĆA SA VIDEO NADZOROM U GOGAMA!!

Goge, Sombor

KUĆA! Prodaje se spratna kuća 109m2 na placu od 4,5 ara pogodna za dve porodice ili za formiranje dva odvojena stana.Gornji deo renoviran sastoji... više

80.000€ (733 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

Kuća 80m2 sa dva pomoćna objekta na placu od 14 ari u Krušcu

Donje Krušce, Palilula, Niš

Na prodaju kuća od 80 m2 sa dva pomoćna objekta na placu 14 ari u Krušcu. Kuća se nalazi na desetak minuta vožnje kolima od centra i sastoji... više

80.000€ (1 000 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, Košutnjak - 86 m2, plac 10,80 ari

Košutnjak, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2.... više

80.000€ (930 €/m²)

  • 86m²
  • Prizemlje

Porodična kuća na selu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima... više

80.000€ (457 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se porodična kuća i 15a placa u blizini Akva Parka Doljevac

Doljevac, Doljevac, Doljevac

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

kuća i lokal, kod azija centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je... više

80.000€ (941 €/m²)

  • 85m²
  • 1/1 spratova

Vikend kuća u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća u vikend naselju u Veliki Drenovac. Kuća se nalazi na parceli koja je 892m2. Dvorište je organizovano u više kaskada pošto je... više

80.000€ (851 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Ćupriji

Širi centar, Ćuprija

Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi... više

80.000€ (444 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

RAJ NA ZEMLJI – 2, 5 HEKTARA ČISTE PRIRODE I POTENCIJALA

Siokovac, Okolina, Jagodina

Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje