Čortanovci, Okolina, Inđija
Na prodaju je kuća u Čortanovcima na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Ova nekretnina se prostire na dva sprata i pruža savršen... više
65.000€ (833 €/m²)
Žabalj
Prodaje se kuća u Gospođincima na glavnom putu.U sastavu kuće je ugostiteljski objekat kao i pomoćni objekti.Ima dva priključka struje za kucu... više
65.000€ (396 €/m²)
Šopić, Lazarevac, Beograd
Na prodaju kuća u Šopiću u blizini crkve 2 km udaljena od centra Lazarevca,površine 150 m2+garaža,prizemlje kompletno opremljeno,sprat kompletno... više
65.000€ (433 €/m²)
Resnik, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika.... više
66.000€ (341 €/m²)
Čortanovci, Inđija
Kuća u fazi potpune adaptacije, uknjižena na 66 m2, nakon završetka radova, biće 185 m2. Lepa pozicija, lak pristup. GREJANJE - Etažno, sprat... više
66.500€ (359 €/m²)
Svetozar Miletić, Okolina, Sombor
KUĆA! U centru sela S.Miletić,porodična kuća koja koristi kao poslovni prostor,izlazi na dve ulice,ima kolski ulaz,stari deo kuće je za kompletnu... više
66.900€ (274 €/m²)
Bezdan, Okolina, Sombor
Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više
66.950€ (369 €/m²)
Karađorđevo brdo, Paraćin
Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Poaeduje četiri prostorije, dva kupatila, veliku terasu. Uz kuću je sagrađena i garaža površine 22m2.... više
67.000€ (567 €/m²)
Vašarište, Jagodina
Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više
67.000€ (478 €/m²)
Crvenka, Sombor
Na odličnoj poziciji, između Radišićeve i Vojvođanske, prodaje se kuća od 123m2, na parceli od 362m2. Kuća je mešovite gradnje, u veoma očuvanom... više
67.300€ (547 €/m²)
Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd
Na prelepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole i svega 100 m od autobuske stanice prodaje se porodična kuća površine 118 m², smeštena... više
68.000€ (576 €/m²)
Lukavica, Dimitrovgrad, Dimitrovgrad
Na prodaju prelepa kuća u selu Lukavica, nadomak Dimitrovgrada i graničnog prelaza Gradina (5km). Idealna investicija za boravak u mirnom i... više
68.000€ (400 €/m²)