Za upit jednosoban stan vrnjacka Banja pronađeno 35 oglasa

VRNJACKA BANJA VRNJACKA BANJA 34m2 , (L) , 56500e

Vrnjacka Banja, Vrnjacka Banja, Vrnjačka Banja

Stan u izvornom stanju, na odlicnoj lokaciji, sa svom potrebnom infrastrukturom. Slobodan parking oko zgrade. Predsoblje, visenamenska soba,... više

56.500€ (1 661 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5.sprat

Investicija Koja Se Ne Propušta – Jednosoban Stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

LUKSUZNA PRILIKA U SRCU VRNJAČKE BANJE – MODERAN STAN U IZGRADNJI!

Vrnjačka Banja

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj... više

79.675€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Oglas

Vrnjačka Banja

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji,... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

85.383€ (2 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju stan u centru Vrnjačke Banje 38m2

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku... više

35.000€ (921 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 1/2 spratova

Investicija koja se ne propušta – jednosoban stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Širi centar, Vrnjačka Banja

63.850€ (1 773 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU

Vrnjačka Banja

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca... više

71.040€ (1 920 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren/3 spratova

MODERAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI – IDEALAN DOM I INVESTICIJA U IZGRADNJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih... više

55.420€ (1 787 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/4 spratova

- vrnjacka banja sf 2594

Raj, Vrnjačka Banja

. Prodaje se apartman u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, 100 m od Aqua parka i 500 m od glavnog šetališta. ag provizija 2% više

42.500€ (1 634 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • 1.sprat

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

LUKSUZAN STAN SA PRIVATNIM DVORIŠTEM – NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI U V

Vrnjačka Banja

Na prodaju moderan stan u savremenoj zgradi vrhunskog kvaliteta, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji. Ova nekretnina... više

71.800€ (1 889 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Suteren/3 spratova