Za upit Jagodina stanovi pronađeno 252 oglasa

DVE SPAVAĆE SOBE NA 46 m² + GARSONJERA — STRELIŠTE, JAGODINA!

Strelište, Jagodina

Na prodaju izuzetno funkcionalan stan u mirnom i porodičnom naselju Strelište, idealan izbor za one koji žele mir, zelenilo i sve na dohvat... više

51.500€ (1 119 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/1 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/7 spratova

Stan u mirnom delu grada-izuzetno povoljan

Budžino brdo, Jagodina

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe,dnevnog boravka,izdvojene kuhinje,kupatila,toaleta,dva hodnika koja su iskorišćena... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • vp/2 spratova

Dvosoban stan sa nameštajem u naselju Levač

Levač, Jagodina

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina... više

51.750€ (750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Prelep komforan stan u strogom centru Jagodine – idealna lokacija!

Centar, Jagodina

Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Kompletno opremljen stan – kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne... više

58.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se stambena jedinica u mirnom naselju Jagodine – spremna za useljenje

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalna stambena jedinica smeštena na placu od 4 ara, idealna za porodični život u prijatnom i tihom okruženju. Prostor je... više

55.000€ (859 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu- mogućnost kredita na 12 godin

Akva Park, Jagodina

Veći luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 3/6 spratova

Veliki četverosoban stan koji može da se pretvori u dva manja

Centar, Jagodina

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za... više

105.000€ (719 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 2/2 spratova