Za upit dgkanal inr s pronađeno 7084 oglasa

Lux dvosoban stan – Liman IV, 69 m², odlična lokacija

Liman 4, Novi Sad

Na izuzetno traženoj lokaciji, Liman IV, prodaje se prostran i u potpunosti renoviran dvosoban stan površine 69 m², uknjižen 1/1, bez tereta.... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 109m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - odmah useljiv, ekskluzivna ponuda! 4.0, 109m2 (dve terase 11m2),... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Na prodaju kuća 180m2 na 3,7 ara placa sa garažom od 23m2

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

Prodaja, Kuća, Bar, SUTOMORE

SUTOMORE, Bar

Kuća, 200 m2, na dva nivoa u Sutomoru + 3 jednosobna APARTMANA (po 30m) Ispod magistrale, na 300m od autobuske i 800 m od početka plaže, sa... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Aranđelovac, Ilije Garašanina, dve kuće, 180m2+48m2 ID#1598

Banja, Aranđelovac, Aranđelovac

Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda.... više

196.000€ (1 088 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Sremski Karlovci, Ešikovac - Plac ID#7000071

Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više

206.000€ (61 €/m²)

  • 3371m²

Zemun, Gornji grad, Alaska, 0.5, 10m2, 52000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtica, igralista, marketa, doma zdravlja,... više

52.000€ (5 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Savski venac, Senjak, !!Bulevar vojvode Mišića, 5.5, 110m2, 209000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 13700, PK/VIII, klima, lift, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Stan na odlicnoj... više

209.000€ (1 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²

Novi Sad, Podbara, Koče Kolarova, 2.0, 48m2, 128000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129539, VPR/IV, uknjizen, podrum. Prodaje se prelep, kompletno renoviran dvosoban stan od 48 m² kod Almaske crkve. Topla i svetla... više

128.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Stambeno - poslovna zgrada, kod autobuske stanice, ulični lokal 250 m2, st

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj, prometnoj lokaciji, na Bul.12.februar, kod glavne autobuske stanice. U prizemlju... više

650.000€ (1 884 €/m²)

  • 345m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Đorđa Nikšića Johana, 1.5, 38m2, 142500EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 118534, II/IV, klima, terasa, parking, stambena zgrada. Prodaje se LUX stan, 38m2, u kompleksu PARK NOVI. Stan je jednoiposoban,... više

142.500€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova