Obilićev venac, Medijana, Niš
Prodaje se kompletno namešten stan površine 33m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji Obilićev venac. Stan... više
88.000€ (2 666 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više
250.000€ (3 968 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi... više
71.000€ (1 868 €/m²)
Čukarička Padina, Beograd
Agencijski ID: 107848. 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+|, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepsem delu Ade Ciganlije, gde je... više
112.000€ (772 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 124760, I/IV, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja, fasada dobra, parking, ostava, pogodan za pp, deljiv. Funkcionalan i... više
595.000€ (4 407 €/m²)
Bežanijska Kosa I, Beograd
Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan... više
239.000€ (2 811 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku... više
174.000€ (2 000 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
Prodaje se moderna dvoetažna kuća sa bazenom u Sremskoj Kamenici, na samo 10 minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća ima 46m², kompletno... više
163.200€ (3 547 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvoristno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan... više
138.810€ (3 017 €/m²)
Niš
Agencijski ID: 44501, poslovna zgrada. Objekat ima oko 1200 m2 i vise od 30 parking mesta (plac 15 A ) ; postoji mogucnost povecanja placa. Pogodan... više
341.000€ (270 €/m²)
Treska, Kopaonik
Agencijski ID: 128897, SUT/, uknjizen. U prodaji je izuzetno atraktiran stan na Kopaoniku, u naselju Treska. Posebnu vrednost ovoj nekretnini... više
39.000€ (2 437 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 129960, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,5-ban stan 55,86 m2, okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska... više
156.408€ (2 793 €/m²)