Za upit dgkanal inr s pronađeno 7083 oglasa

Prodaja lokala u Centru| Odlična lokacija | Kompas Nekretnine

Centar, Novi Sad

U ponudi je lokal na prodaju u centru na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. 140 m... više

576.800€ (4 120 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 2.0, 54m2, 140000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 128329, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prelep stan na Bulevaru Evrope. Renoviran. 54m2, V sprat ima lift.... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Satelit, , 1.0, 24m2, 63600EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom.... više

63.600€ (2 650 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/6 spratova

Savski venac, Centar, Risanska, 2.0, 30m2, 165000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjizen. Salonski stan na odlicnoj lokaciji u cetvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan... više

165.000€ (5 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Kej, Beogradski kej, 0.5, 19m2, 89900EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više

89.900€ (4 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 19m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Čubura, , 4.0, 84m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjizen, luks renoviran, dvoriste/basta, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, stambena zgrada. **LUX 4.0... više

399.000€ (4 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Grbavica, , 3.0, 46m2, 157000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 126983, I/III, lift. Prodaje se LUX GRBAVICA NOVI 45,51 m2, 3,0-ban stan Novi Sad. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stana sa... više

157.000€ (3 413 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 46m2, 151338EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 130321, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 45,86 m2, SA PDV Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 20,16 m2, spavaca... više

151.338€ (3 289 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 4.0, LUKSUZAN STAN, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera je sinonim za kvalitet, luksuz, izgled i savrsenu lokaciju za zivot. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim... više

1.860.000€ (8 378 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Kuća za porodicu koja želi svoj mir, prostor i malo hedonizma , Ribare, nadom

Ribare, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali... više

105.000€ (210 €/m²)

  • 500m²
  • 2/2 spratova