Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Prelep četvorosoban stan 83m2, centar, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

170.000€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 83m²
  • 4/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

160.220€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

152.500€ (1 752 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Prodaja četvorosobnog stana Novi Sad – Delux novogradnja 101m2 zakupac, odli

Salajka, Novi Sad

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten... više

339.000€ (3 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 2.5, 64.56 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.56 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

142.050€ (2 219 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – trosoban stan 64m2, kompletno namešten, r

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran... više

206.000€ (3 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 6.sprat

Moderan Dvoiposoban stan 59 m² Banatić | Kompletno renoviran | Terasa | UKNJI

Banatić, Novi Sad

U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više

147.900€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVO NASELJE - JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2, NOVOGRADNJA,

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

127.500€ (3 445 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • vp.sprat

Kragujevac, neuseljavan stan u novom stambeno poslovnom kompleksu Matis New Po

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina 2.0 37m2

Kopitareva Gradina, Beograd

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina Džordža Vašingtona 2.0, 37m2 U jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Starog Grada, u neposrednoj blizini... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

82.159€ (829 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova