Za upit dgkanal inr s pronađeno 7105 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – BULEVAR OSLOBOĐENJA 73m2 TROSOBAN (MOŽE ČETVORO

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

VOZDOVAC RIPANJ 9479m2 , 41000e

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Vozdovac, Ripanj, poljoprivredno zemljiste od 9 479 m2, uknjizen na 9 479 m2. Prodaje se odlican plac u blizini avalskog naselja Suplja stena,... više

41.000€ (4 €/m²)

  • 9479m²

Na prodaju dvosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u... više

79.050€ (1 613 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan u blizini centra grada – renoviran, dve terase i parking u dvor

Centar, Novi Sad

Na prodaju komforan trosoban stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, smešten u blizini centra grada, na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji.... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 275000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Na prodaju stanovi u izgradnji- Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, u Gornjomatejevačkoj ulici. Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

1.900€ (43 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Nov dvosoban lux stan površine 74 m² - Penthaus u Matis New Point kompleksu,

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom... više

133.000€ (1 797 €/m²)

  • 2 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 49m2 , L , 119900e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Brace Jerkovica, 1.0 (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, VPR od V spratova, cg, lift,... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VRACAR CRVENI KRST 160m2 , T , 590000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 3.sprat

MLADENOVAC MLADENOVAC 1300m2 , 29900e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Mladenovac mesto, Bozidara Hajduk Veljkovica, plac od 13 ari, uknjizen na 1 280 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena... više

29.900€ (23 €/m²)

  • 1300m²

Rakovica, Resnik, Adama Lalica, 35a, 420000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 33042, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Izuzetna prilika, lep plac na dobroj lokaciji na Suncanom bregu, sa izuzetnim pogledom... više

420.000€ (120 €/m²)

  • 3500m²