Za upit dgkanal inr s pronađeno 7109 oglasa

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Prodaja placa 12, 9 ari u Jajincima kod restorana Oaza

Jajinci, Voždovac, Beograd

Na prodaju plac od 12,9 ari u Jajincima kod restorana Oaza, idealan za gradnju porodičnih kuća ili stambenog objekta. Na placu se nalaze dva... više

240.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 499000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više

499.000€ (2 756 €/m²)

  • 181m²

Građevinski plac sa prelepim pogledom, 43 ara, Barič, Obrenovac - 73.100€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 43 ara, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće... više

73.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju stambeno poslovni prostor u blizini Keja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Odlična nekretnina blizu Keja. Razrađen restoran u prizemlju, stan na spratu. Prodaje se komplet sa inventarom. Nekretnina je uknjižena i moguća... više

450.000€ (1 607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

97.838€ (2 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini... više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se... više

45.000€ (1 875 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Kuća u izgradnji u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u izgradnji u naselju Nikole Tesle. Kuća se nalazi na placu površine 280m2. Izgradjena je kvallitetnim materijalom uz poštovanje... više

155.000€ (1 115 €/m²)

  • 139m²
  • Prizemlje

Na prodaju poljoprivredno zemljište 35, 55 ari – blizina auto-puta

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više

4.260€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Borča, Kikindska, 2.0, 55m2, 132000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed... više

59.520€ (1 526 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova