Za upit Detelinara pronađeno 147 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

127.000€ (3 175 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 86410€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101583 - CENA stana 86.410 e + 3 % agencijske provizije. Prodaje se nameštena garsonjera na Novoj Detelinari u blizini Sajma.... više

86.410€ (3 456 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 4/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 261250€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101552. CENA stana 261250e + 3% agencijske provizije. Stan je u fazi kompletnog renoviranja, slike stana koje vidite su dok... više

261.250€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101933 -CENA 270 000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan na Novoj Detelinari. Stan je novije gradnje,... više

273.000€ (2 967 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102537 - Cena 115.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se funkcionalan stan na Detelinari, površine 52m2. Nekretnina je... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 234500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat.  Prodaje... više

234.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

86.100€ (3 311 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

133.000€ (2 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • Potkrovlje.sprat

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

STAN 43 m² + TERASA – NOVA DETELINARA, NOVI SAD | DVORISNO ORIJENTIRAN Dvoso

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan... više

129.780€ (2 821 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Detelinara, Novi Sad

81.775€ (3 407 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje