Za upit cetvorosoban stan Beograd Centar pronađeno 118 oglasa

Stari grad, Centar, Bulevar despota Stefana, 4.0, 113m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 41689, II/III, klima, salonski, telefon, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, pogodan za... više

270.000€ (2 389 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 2/3 spratova

Vukov spomenik, nov stan 109m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom,... više

416.380€ (3 820 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 4/6 spratova

PRODAJA 4.0 STAN KOD SKUPSTINE

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru grada, izmedu Skupstine Srbije i gradske Skupstine nalazi se ovaj unikatan, salonski stan, u zgradi pod zastitom spomenika kulture.... više

750.000€ (6 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 104m2

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Zvezdara, Konjarnik, Ustanička, 3.5, 93m2, 299000 EUR

Konjarnik, Beograd

Odličan penthaus sa lux karakteristikama, smešten u najlepšoj mikrolokaciji naselja Konjarnik, u zvezdarskom delu. Po strukturi 3.5-soban,... više

299.000€ (3 215 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Vračar - Alekse Nenadovića 103kvm+garaža

Centar, Vračar, Beograd

Vračar, ugao sa Njegoševom, preko puta kafane „Lovac“, za poznavaoce Vračara, jedan od najlepših delova, pun nostalgije za starim vremenima! Stan... više

460.000€ (4 466 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 5/6 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 218m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 4.0, 218m2 (terasa 54m2), 15/25, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzan stan u jednoj od... više

1.600.000€ (7 339 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 15/25 spratova

Odličan porodičan stan, Cerak Vinogradi

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan,... više

270.000€ (2 872 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova