Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 111258, 4a, spratna, uknjizen. Prodaje se kuca u Zemunu ul.Aleksandra Stojanovica vlasnistvo 1/1. Kuca je legalizovana i uknjizena.... više
265.000€ (1 424 €/m²)
Zabrežje, Obrenovac, Beograd
Na prodaju kuća na Zabrežju povšine 64 m2 +10 m2, spratnosti Pr+PK, na građevinskom placu od 38,65 ari. Struktura: Kuća se sastoji od prizemlja... više
140.000€ (2 187 €/m²)
Beška, Okolina, Inđija
Prodaja kuća Beška – na prodaju porodična kuća površine 120 m² (Pr + 1) sa prostranim placem od 20 ari, smeštena u centru mesta Beška, na svega... više
71.400€ (595 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više
75.000€ (1 271 €/m²)
Vašarište, Jagodina
Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više
67.000€ (478 €/m²)
Sremcica, Cukarica, Beograd
Postovani kupci, ovu divnu kucu mozete imati i kao zamenu za stan u Beogradu. Sremcica je jedno od najlepsih i najtrazenijih naselja u blizini... više
287.000€ (972 €/m²)
Ribare, Okolina, Jagodina
Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje... više
59.500€ (793 €/m²)
Vinorača, Okolina, Jagodina
Kuca u centru Vinorače, nalazi se u blizini prodavnice, i škole. Asfalt do kuće. Plac je dovoljano veliki da mozete koristiti za gradnju ili... više
75.000€ (842 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim... više
195.000€ (3 196 €/m²)
Bezdan, Okolina, Sombor
Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više
66.950€ (369 €/m²)
Šojka, Medijana, Niš
Na prodaju prizemna kuća u centru, u neposrednoj blizini Pravnog, Ekonomskog fakulteta. Kuća je je površne 76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više
180.000€ (2 368 €/m²)
Bujanovac
Prodaje se kuća sa placem u centru Bujanovca. Kuća se nalazi na adresi Karađorđa Petrovića br.38. Kuća u osnovi ima 74m2, a plac je ukupne... više
91.000€ (1 229 €/m²)